TKK resultater Digitalt, Norgesmesterskap i foto, høst 2020

Digital Kreativt

Antatt Artur Pardo Pendrop
Antatt Arne Aronsen Verden snudd på hode
Antatt Artur Pardo Når ingen ser
Antatt Artur Pardo Screwline



Artur Pardo – Antatt  – Pendrop


Arne Aronsen – Antatt  – Verden snudd på hode


 

Artur Pardo – Antatt  – Når ingen ser


Artur Pardo – Antatt  – Screwline




Digital farge Fritt motiv

3.plass Arne Aronsen Angry Bird
Antatt Gunnar Haug Blåtimen ved Lindesnes
Antatt Gunnar Haug Besseggen i høstdrakt
Antatt Artur Pardo Jotun Skyline
Antatt Kari Elisabeth Espeland UFO
Antatt Kari Gunn Mathisen Tveito Tusenfryd
Antatt Hans Ertzeid Mathisen Late afternoon 
Antatt Kari Elisabeth Espeland Kommunikasjon
Antatt Arne Aronsen Blomsterflue
Antatt Bjørgulf Brevik Time for farewell
Antatt Dag Omland Dørålen i Rondane
Antatt Artur Pardo Juvelen
Antatt Arne Aronsen Å dele litt varme

Arne Aronsen 3.plass – Angry Bird


Gunnar Haug – Antatt – Blåtimen ved Lindesnes


    Gunnar Haug – Antatt – Besseggen i høstdrakt


Artur Pardo – Antatt  -Jotun Skyline


Kari Elisabeth Espeland Antatt  – UFO


Kari Gunn Mathisen Tveito – Antatt –  Tusenfryd


Hans Ertzeid Mathisen – Antatt – Late afternoon


Kari Elisabeth Espeland – Antatt –  Kommunikasjon


Arne Aronsen -Antatt – Blomsterflue


Bjørgulf Brevik – Antatt –  Time for farewell


Dag Omland – Antatt – Dørålen i Rondane


Artur Pardo – Antatt – Juvelen


Arne Aronsen -Antatt – Å dele litt varme




Digital Natur

Antatt Gunnar Haug Spurvehauken
Antatt Tom Thodesen Ærfugl
Antatt Tom Thodesen Ekorn
Antatt Dag Omland Ospery
Antatt Arne Aronsen Storfiskeren
Antatt Arne Aronsen Morgenstund
Antatt Gunnar Haug Den japanske reven
Antatt Gunnar Haug Hønsehauken og nøtteskrika

Gunnar Haug – Antatt  – Spurvehauken


Tom Thodesen – Antatt – Ærfugl


Tom Thodesen – Antatt  – Ekorn


Dag Omland – Antatt – Ospery


Arne Aronsen -Antatt –  Storfiskeren


Arne Aronsen -Antatt –  Morgenstund


Gunnar Haug – Antatt –  Den japanske reven


Gunnar Haug – Antatt – Hønsehauken og nøtteskrika



Digital Eventyr

3.plass Artur Pardo Prinsesse Zelda
Antatt Bjarke Anderson Gullhår

Artur Pardo – 3.Plass – Prinsesse Zelda


Bjarke Anderson – Antatt –  Gullhår




Digital monokrom – Fritt motiv 

Antatt Artur Pardo Skin Deep
Antatt Gunnar Haug Mannen og hunden
Antatt May Britt Sørensen Eidsvoll
Antatt Hans Ertzeid Mathisen Marielle 
Antatt Bjørgulf Brevik Electric minimal
Antatt Knut Lepsøe November trees
Antatt Geetha Rasalingam  Race
Antatt Arne Aronsen Kirkeugle
Antatt Gunnar Haug Gråbein
Antatt Gunnar Haug Moskusoksen

Artur Pardo –  Skin Deep


Gunnar Haug – Antatt – Mannen og hunden


May Britt Sørensen – Antatt – Eidsvoll


Hans Ertzeid Mathisen – Antatt –  Marielle


Bjørgulf Brevik – Antatt  – Electric minimal


Knut Lepsøe – Antatt – November trees



 

Geetha Rasalingam – Antatt –  Race


Arne Aronsen – Antatt – Kirkeugle


Gunnar Haug – Antatt – Gråbein


Gunnar Haug – Antatt – Moskusoksen